Program budowy nawierzchni ulic lokalnych w Suwałkach w latach 2014 – 2020

Mieszkańcy Suwałk wielokrotnie zadają pytania o to, kiedy ulice przy których mieszkają zostaną utwardzone. W drugiej połowie 2015 roku opracowano dokument, który zakłada w jakiej kolejności budowane będą drogi osiedlowe w Suwałkach. Od 25 maja 2917r. dokładny harmonogram zawarty w ww. dokumencie jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

– Od dwóch lat konsekwentnie realizujemy te inwestycje drogowe, które wynikają z planu budowy dróg lokalnych w Suwałkach. Program został zaakceptowany przez Komisję strategii i Rozwoju Rady Miejskiej w Suwałkach – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk –  W związku z tym, że mieszkańcy Suwałk, których ulice nie są jeszcze utwardzone bardzo często pytają się kiedy mogą spodziewać się ich budowy postanowiłem, że opublikujemy ten wykaz na naszej stronie internetowej tak by każdy mógł sprawdzić kiedy dokładnie rozpoczną się prace budowlane na poszczególnych drogach – dodaje Prezydent Suwałk.

Dokument opublikowany poniżej został zaktualizowany na dzień 24 maja 2017r.

Ponadto Urząd Miejski w Suwałkach informuje, że w przypadku realizacji inwestycji zaplanowanych na lata kolejne mogą nastąpić delikatne przesunięcia związane z możliwą realizacją dużych inwestycji dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Program budowy nawierzchni ulic lokalnych w Suwałkach w latach 2014 – 2020 będzie cały czas dostępny w zakładce „Dla Mieszkańca”.

Dokument można pobrać również w wersji PDF klikając TUTAJ.

Profil na Facebooku    Profil na Youtube