MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR_BANER_690x381_pxZ przyjemnością informujemy, że Centrum Informacji Turystycznej w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że obiekt przeszedł pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. CIT Sprawdzane było pod kątem kryteriów “przyjazności dla rowerzystów”, a w jego ofercie znajdziecie Państwo usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach mieści się w sercu miasta, w budynku muszli koncertowej w parku Konstytucji 3 Maja. Pracownicy CIT udzielają wszechstronnych informacji (w języku polskim, angielskim, francuskim, włoskim i rosyjskim) dotyczących Suwałk i okolic oraz sąsiednich regionów Polski i Litwy: na temat atrakcji turystycznych, noclegów, gastronomii, wycieczek na Litwę i aktualnych imprez kulturalnych. CIT prowadzi sprzedaż map i przewodników oraz pamiątek z Suwałk (gadżetów, pocztówek, rękodzieła). Gościom udostępnia się bezpłatne stanowisko komputerowe z Internetem oraz toaletę.

W ramach MPR zapewniamy:

–   bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy

–   miejsce na nieodpłatny i nie wymagający dodatkowych pozwoleń odpoczynek dla rowerzystów

–   informację o wypożyczalniach rowerów

–   informację o pobliskich serwisach rowerowych i sklepach rowerowych

–   informację odnośnie ofert udziału w wycieczkach rowerowych w okolicy obiektu

–   informację i pomoc w zakresie znalezienia i rezerwacji noclegów w obiektach przyjaznych rowerzystom

 

MPR_decyzja_rekomendacja