Lech Poznań mistrzem VI Turnieju Piłkarskiego

Dodano: 3 września 2018

W dniach 1.09 – 2.09.2018 roku odbył się VI Turniej Piłkarski im. Grzegorza Wołągiewicza. W 48 spotkaniach padło, aż 306 bramek, było mnóstwo emocji, wiele pięknych akcji i przede wszystkim olbrzymia radość młodych zawodników z różnych stron Polski, a także z Łotwy i Litwy.

Na głównej płycie Stadionu Miejskiego przy ulicy Zarzecze 26 odbyła się VI edycja naszego Turnieju Piłkarskiego im. Grzegorza Wołągiewicza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałki Czesława Renkiewicza, który wziął udział w podsumowaniu rozgrywanych w miniony weekend zawodów dla młodych, zdolnych drużyn z całego kraju. 

Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn. Każda z nich zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, pokazując wysokie umiejętności jak na dziewięciolatków! Kibice zgromadzeni na stadionie, przez dwa dni mieli okazję podziwiać grę „małych piłkarzy”. Do ostatniego meczu turnieju czekaliśmy na wyłonienie zwycięzcy. W ostatnim spotkaniu drużyna Lecha Poznań zmierzyła się z Legią Warszawa i po bardzo emocjonującym spotkaniu zwyciężyła 4-2, tym samym zostając mistrzem tegorocznej edycji. Na najniższym stopniu podium uplasowała się nasza drużyna „niebieska” -Akademia Piłkarska Wigry Suwałki! 

Źródło: Akademia Piłkarska Wigry Suwałki

Kategoria: Aktualności, Sport