Newsletter Suwałk

Urząd Miejski w Suwałkach zaprasza mieszkańców Suwałk, lokalne firmy, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, wszystkich zainteresowanych  – do dopisywania się do Newslettera dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Codziennie, każdy kto dołączy do Newslettera, otrzyma maila z najświeższymi informacjami oraz zdjęciami z życia miasta, pracy Urzędu Miejskiego w Suwałkach oraz działań Władz Miasta Suwałk.

Często do Urzędu Miejskiego w Suwałkach napływają maile od Suwalczan, którzy pytają się o różne sprawy związane między innymi z inwestycjami, miejskimi imprezami, zawodami sportowymi. Informujemy, że te informacje najczęściej są już dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić swój czas poświęcony na poszukiwanie informacji na własną rękę w internecie – macie możliwość otrzymania ich na bieżąco, na skrzynkę mailową. Warunkiem jest dopisanie się do Newslettera.

[wysija_form id=”1″]

 

Urząd Miejski w Suwałkach oświadcza, że bazy danych mailowych nie będzie wykorzystywał w innym celu niż do wysyłania Newslettera.

Profil na Facebooku    Profil na Youtube