Sportowe wakacje z OSiR na półmetku

Dodano: 8 sierpnia 2018

Sportowe wakacje z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji osiągnęły półmetek. Tegoroczny wypoczynek w mieście upływa pod znakiem wspaniałej pogody, która inaczej niż w poprzednich latach pozwala na realizację wszystkich zaplanowanych działań. Lipiec upłynął pod znakiem treningów piłki nożnej w ramach projektu Eurofutbol – wygraj z nudą oraz nauki tenisa zimnego w ramach Akademii Tenisa Ziemnego. Uczestnicy sportowych zajęć poznali tajniki lekkiej atletyki oraz siatkówki plażowej. Odbyła się również wycieczka rowerowa do Wigierskiego Parku Narodowego, z której wszyscy wrócili w wyśmienitych humorach. Dzieci miały też okazję poznać podstawy sportowego modelarstwa lotniczego oraz żeglarstwa. Dla miłośników sportów wspinaczkowych, w pierwszej połowie wakacji, odbywały się zajęcia na ściance wspinaczkowej w hali OSiR, natomiast na Suwałki Beach Arena najmłodsi mogli poznać podstawy beach tenisa. Nie zabrakło atrakcji w suwalskim Aquaparku. Wszystkie zajęcia cieszyły się bardzo dużą popularnością, co potwierdza duża liczba uczestniczących w nich dzieci.

Przed nami sierpień, który będzie nie tylko kontynuacją dotychczasowych zajęć,  ale również wzbogaci je o nowe. W programie pojawią się między innymi treningi bokserskie, a pod koniec sierpnia wrócą otwarte zajęcia z modelarstwa lotniczego. W połowie sierpnia odbędą się również dwa turnieje dla dzieci i młodzieży. 

9 sierpnia rozegrany zostanie turniej piłki nożnej plażowej – SUWAŁKI BEACH SOCCER CUP, natomiast 17 sierpnia turniej siatkówki plażowej – SUMMER CUP.

Kategoria: Aktualności, Sport